15.4 C
London
Saturday, June 22, 2024

Xhuli ia puth këmbët Vedatit

Banorët e BBVK, Xhuli dhe Vedati jo rrallë herë kanë pasur diskutime mes veti.

Madje Vedati e kishte quajtur Julin “komadante e dubait”.

Por, ata duket se kanë harruar hatërmbetjet mes veti. Në një video të publikuar në rrjetet sociale Xhuli shihet duke ja puthur këmbët Vedatit.

 

@bbvalbania02

#viral #viralvideo #bigbrotheralbaniavip #tiktokvideo #bigbrother #videotiktok #teamluizejlli #luizejlli #viraaaaal #tiktok #luizkiara

♬ suono originale – Big brother vip albania 02 ❤️

Mos e humbisni këtë ofertë
Ngjarjet e fundit
Mos e humbisni këtë ofertë
NGJARJET KRYESORE:
Mos e humbisni këtë ofertë