15.4 C
London
Saturday, June 22, 2024

Edoni jep lajmin e madh, zbulon se do të martohet (VIDEO)

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova për të qëndruar për një ditë, Edoni i ka treguar Julianës për disa vendimet që i ka marrë për jetën e tij.

Ai u shpreh se ka vendosur të martohet me të dashurën e tij, Lisën.

“Po martohna së shpejti. Jena tu planifiku me shku në Amerikë me Lisen. Veç unë edhe Lisa”.

Kjo gjë e gëzoi pa masë Julianën, e cila menjëherë e uroi dhe e përqafoi.

/GazetaSinjali/

 

Mos e humbisni këtë ofertë
Ngjarjet e fundit
Mos e humbisni këtë ofertë
NGJARJET KRYESORE:
Mos e humbisni këtë ofertë