18.5 C
London
Saturday, June 22, 2024

Xhuli do t’i marrë meritat, përplaset me Mbresën: Të kam bërë marketing për të shkuar në finale

Xhuliana dhe Mbresa sot kanë debatuar me njëra-tjetrën për çështjen se si arriti deri në finale të Big Brother Vip Kosova, Mbresa.

Ajo i tha këngëtares se ajo është arsyeja se pse e preku finalen.

“I kam bërë marketing, kam thënë se Mbresën e shoh në finale”, ka thënë Xhuli.

Ndërsa, Mbresa reagoi menjëherë duke u shprehur: “Të lutem, a mundesh mos të shprehesh këtu, mua njerëzit me kanë votuar”.

 

<iframe width=”728″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/nIoaU_C6Lvw” title=”I thotë se është në finale falë saj, përplasen Mbresa dhe Juliana – Big Brother VIP Kosova” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen></iframe>
/GazetaSinjali/

Mos e humbisni këtë ofertë
Ngjarjet e fundit
Mos e humbisni këtë ofertë
NGJARJET KRYESORE:
Mos e humbisni këtë ofertë